Zip Perde Sistemi

Motorlu Zip perde sistemi, güneşten korunma ihtiyacınızı karşılamak için ideal bir çözümdür. Bu sistem, güneş ışınlarının iç mekanınızı aşırı ısıtmasını engelleyerek, konforlu bir ortam sağlar. Aynı zamanda, dikey yer kaplamadan çalışması sayesinde mekanınızın kullanım alanını etkilemez.

Sistemimizin özellikleri arasında kullanım kolaylığı da bulunmaktadır. Otomatik motorlu mekanizma, perdenin açılıp kapanmasını hızlı ve sessiz bir şekilde gerçekleştirir. Bu sayede, perdeyi istediğiniz zaman kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, uzaktan kumanda veya akıllı telefon uygulaması aracılığıyla da kontrol edilebilir, bu da kullanımı daha da pratik hale getirir.

Motorlu Zip perde sistemi aynı zamanda enerji verimliliğine de katkıda bulunur. Güneş ışınlarını engelleyerek, iç mekanınızın aşırı ısınmasını önler ve böylece klima veya soğutma sistemlerinin daha az enerji harcamasını sağlar. Bu da enerji maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı olur.

Zip Perde Özellikleri

  • Yeni motorlu Zip perde sistemi, dayanıklı ve güvenilir malzemelerden oluşmaktadır. Sistemde 70 lik tambur boru ve 30nm tüp motor kullanılmaktadır, bu sayede güçlü bir performans sağlanmaktadır. Ayrıca, sistem fermuar özellikli olduğundan rüzgar direnci oldukça yüksektir, dış etkenlere karşı dayanıklıdır.

  • Sistemde kullanılan kumaş, ithal Ferrari marka olup yüksek kalitede ve uzun ömürlüdür. Bu kumaş, sararma ve solmaya karşı dayanıklıdır ve 3 yıl garantilidir. Bu sayede, perdenizin uzun süre boyunca estetik görünümünü korumasını sağlar.
    Sistemin plastik aksesuarları uzun ömürlü kullanım için yüksek kalite Polyamid malzemeden üretilmiştir.

Estetiği ve İşlevselliği Bir Arada Sunan Slidex Kış Bahçesi Deneyimi !

Kış bahçesi sistemimiz dışardan bakıldığında tam anlamıyla bir bütün olarak görünür ve siz herhangi bir şekilde birleşim detayı görmezsiniz.

Gizli ayak bağlantı parçaları ve taşıyıcı profil yan kapakları gibi özellikler sayesinde, kış bahçenizin dış görünümünde kesintisiz bir izlenim oluşur. Bu sayede, dışarıdan bakıldığında kış bahçesi yekpare bir görünüm sağlar.

Ayrıca duvar destek profili, sistemimize güçlü bir duvar bağlantısı olanağı verir. Bu sayede sistemin sağlam ve stabil kalmasını ayrıca bütünlüğün korunmasını sağlarız.

Tüm bu özellikler, kış bahçesi sisteminizin iç ve dış mekan arasında mükemmel bir geçiş sağlarken aynı zamanda dışardan bakıldığında estetik bir görünüm sunar.

Güçlendirilmiş ve Yeni nesil görünümlü dikme profili

Drenaj hücreleri, maksimum entegrasyon ile kullanılacak diğer ürünlerle de tam uyum sağlar !​

Üst kutu tasarımı sayesinde kış bahçesi sistemleri ile mükemmel uyum !

Slidex ‘ten yılın her mevsiminde doğayla iç içe bir yaşam alanı !

Estetiği ve işlevselliği bir araya getiren, EPDM conta ile mükemmel yalıtım sağlayan özelliklerin birleştiği mükemmel bir seçenek!

Yılın her mevsiminde doğayla iç içe bir yaşam alanı mı istiyorsunuz? Slidex size en iyisini sunmak adına Ar-Ge çalışmalarına hız kesmiyor. 

Kaliteyi en uygun fiyata sizlerle buluşturmanın zamanı geldi. Size Slidex ‘in Avrupa ‘da çok satanlar listesinde bulunan Winter Garden- Kış Bahçesi ni sunmaktan mutluluk duyarız !

gdpr-image
Slidex, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazlasını oku
Call Now Button