Ankara Cam Balkon Sistemi

Ankara Seri Cam Balkon Görseli

Slidex'ten en ekonomik Cam Balkon Sistemi!

Adını Cam Balkon sistemlerinin, ana vatanı Ankara’dan alan Slidex’in yeni ürünü Ankara Seri Cam Balkon sistemi.

Ekonomik olmasının sırrı, özel tasarımdan geliyor. Yalıtımdan ödün vermeden, tasarımı minimalize ettik.

Maksimum görüş açısı, minimum alüminyum profil.

Ankara Cam Balkon Özellikleri

  • 6mm / 8mm / 10mm Temperli cam kullanma imkanı
  • Paslanmaz Çelik rulmanlar
  • Alüminyum Fitil – Kıl Fitil
  • Yenilikçi Su Tahliye Özelliği ve Park Alanı tasarımı
  • Sınıfında maksimum rüzgar, su ve ısı yalıtımı
  • İspanyolet kol ve kilit özelliği
  • Çocuk emniyet kilit özelliği

Sizler İçin Özel Olarak Tasarlandı

Fiyat performansı yüksek olan Ankara Seri Cam Balkon sistemimiz ile, bütçenizi korurken kaliteli bir çözüm sunuyoruz.

Hem ekonomik fiyatlara satın alabilir, hem de uzun ömürlü ve dayanıklı bir ürün elde edebilirsiniz.

Enerji tasarrufu sağlayarak, uzun vadede maliyetlerinizi düşürürken, estetik tasarımı ile yaşam alanlarınıza değer katıyoruz.

İhtiyaçlarınıza en uygun çözümlerimizle daha fazla müşteri memnuniyeti sağlamak için buradayız.

Su Tahliyesi

Ray profilinin özel tasarımı sayesinde sizlere gerçek su tahliyesi özelliği sunuyoruz. Ray profilinin iç oluk tasarımı ve dış su tahliye imkanı ile cam buhulanma problemi dahil olmak üzere, yoğun yağışlarda dahi en etkin su tahliye imkanı.

Ankara Seri Cam Balkon - Su Tahliye

Ray Profili

Taşıyıcı ray profilinin taban genişliği 40 mm, yüksekliği ise 60 mm’dir. Taban destek detayı sayesinde ağırlıktan kaynaklı esnemeyi ortadan kaldırdık.

Çift rulman kanal tasarımı sayesinde, her bir cam kanadı toplamda 8 adet rulman ile optimal taşıyıcı özelliğine sahiptir.

Tekerler, minimum sürtünme ile maksimum performans sağlar.
Ankara Seri Cam Balkon - Ray

Kanat Profili

Cam kanat profili, tasarımı sayesinde ray profili ile bütünlük sağlamaktadır. Bu bütünlük bize verimli su tahliyesi olanağı sunmaktadır.

6 mm – 8 mm – 10 mm, cam seçenekleri ile kullanıma sunulmuştur.

Ankara Seri Cam Balkon - Kanat Profili

Çelik Teker

Sistem taşıyıcı tekerlerinde kullanılan rulmanların tüm bileşenleri, çelik malzemeden üretilmiştir. Metal gövde sayesinde kanat başına, 250kg’a kadar taşıma özelliğine sahiptir.

Her bir teker, sessiz ve konforlu hareket için özel polyamid materyal ile ray formuna uygun şekilde kaplanmıştır.

Ankara Seri Cam Balkon - Teker

Ankara Cam Balkon Sistemleri

Cam Balkon sistemleri arayanlar için, Slidex’in katlanır cam balkon sistemleri estetik ve dayanıklı çözümler sunuyor. Özel tasarımlarımız sayesinde, maliyeti düşürürken ısı ve ses yalıtımından ödün vermeden her bütçeye uygun cam balkon sistemleri yarattık. Su tahliye sistemi ve ağırlık merkezi sistemiyle geliştirdiğimiz modelimiz, profesyonel ekiplerimiz tarafından test edilip onaylandı. Taşıyıcı teker takımlarında çelik malzemeden üretilmiş rulmanlar kullanılarak sistem 4 adet tekerle donatıldı, bu sayede sessiz ve rahat bir kullanım sağlıyoruz.

6 mm – 8 mm – 10 mm temperli cam seçenekleriyle birlikte, ısı ve ses yalıtımını korurken balkonunuzun dış görünüşüne zarar vermeden şeffaf ve dayanıklı çözümler sunuyoruz. Açılır-katlanır mantığı ile minimum cam kaplama alanına ihtiyaç duyan sistemlerimiz, yaşam alanlarınızdan daha az yer çalmaktadır. Geriye size sadece balkonunuzun keyfini çıkartmak kalır.

Katlanır cam balkon sistemimiz, yağmur ve rüzgardan korkmanıza gerek duymadan size maksimum fayda sağlar.

Su tahliye özelliği ve paslanmaz çelik rulmanlar sayesinde katlanır cam balkon sistemlerimiz, size uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Bulunduğunuz binanın veya yapının dış görünüşüne zarar vermeyecek, şeffaf ve temperli cam özelliği ile güvenlik riskini minimum’a indiriyoruz. Sadece estetik ve görüntü değil, aynı zamanda size kullanım açısından kolaylık sağlıyoruz.

Balkonunuzu açılır-kapanır özelliği ile daha işlevsel hale getiriyoruz. Soğuk ve yağışlı havalarda camdan bir balkonda yaşam sürmek sizin için lüks olmaktan çıkıyor.

İşin ustaları tarafından tasarlanan sistemlerimiz, imalat ve montaj aşamaları göz önünde bulundurularak üretilmiştir.

Slidex dünyada 20’yi aşkın ülkede faaliyet göstermektedir. Avrupa standartlarında üretim yapan firmamız yurt içinde de, aynı kalite standartları ile üretim yapmayı ilke edinmiştir.

gdpr-image
Slidex, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazlasını oku
Call Now Button