New York Isıcamlı Sürme – Yeni Nesil Cam Balkon Sistemleri

Slidex'ten Sınırların Üstünde Bir Sürme Sistem!

Sınırları aşan bir inovasyonla karşınızdayız! Yepyeni ısıcamlı sürme sistemimiz, yaşam alanlarınızı mükemmelliğe taşıyor. İleri teknoloji ve şık tasarımın birleştiği bu sistem, kullanıcı deneyimini tamamen değiştiriyor.

Isıcam teknolojisinin sağladığı yüksek enerji verimliliği ile konforunuz artıyor. Soğuk kış günlerinde iç mekanınızı sıcacık tutarken, sıcak yaz aylarında ise dışarıdaki ısıyı engelleyerek serinliği koruyor. Böylece enerji tasarrufu sağlarken, faturalarınızı da azaltıyor.

 

Newyork Isıcam Sürme Özellikleri

  • 21 mm Temperli Isıcam
  • Takviye Fitil Seçeneği ile 3.50 mt’ye Kadar Yükseklik Direnci
  • Paslanmaz Çelik Tekerlek
  • Yeni Nesil Ergonomik Tasarım
  • Maksimum Su ve Hava Geçirmezlik
  • Termal Cam Özelliği ile Üstün Isı ve Ses Yalıtımı
  • Özel Punch Sistemi ile İmalat Kolaylığı
  • Ek Ray Özelliği İle Sonsuz Kanat Sayısı
  • Zengin Kilit Seçeneği

Enerji Verimliliğinin Geleceği

Sürdürülebilirlik ve enerji verimliliği, geleceğin anahtarıdır. İşte bu noktada devreye giren ısıcamlı sürme sistemimiz, enerji verimliliğine olan katkısıyla fark yaratıyor.

Isıcam teknolojisiyle donatılmış olan sürme sistemimiz, yüksek kaliteli cam ve özel tasarımı sayesinde ısı transferini en aza indirir. Bu da size enerji verimliliği konusunda önemli bir avantaj sağlar. Hem doğal kaynakları koruyarak hem de enerji faturalarınızı azaltarak, çevreye ve bütçenize katkıda bulunmuş olursunuz.

Daha fazla özellik, daha uygun fiyat ve üstün Slidex kalitesi bir araya geldi. Güvenliğiniz bizim için önemli ve bu nedenle en üst düzeyde güvenlik önlemleri ile donatılmış olan Newyork ısıcamlı sürme sistemimiz, huzurunuzu da garanti altına alır.

Sonsuz Ray - Maksimum Yalıtım

Çözümünüz sonsuzluğa uzanıyor! Newyork ısıcamlı sürme sistemimiz, sonsuz ray ve kanat özelliği ile her ölçüye uyum sağlayarak sınırları zorluyor. Sonsuz ray ve kanat özelliği, aynı zamanda kullanım kolaylığı sağlar. Her ölçüde açıklığa mükemmel uyum!

Takviyeli Kenet Özelliği

Newyork ısıcamlı sistem, takviyeli kenet (dikey) profili sayesinde; rakiplerinin çok üstünde uygulanabilir yükseklik imkanı vermektedir. Tam tamına 3,50 mt yüksekliğe kadar uygulamak mümkün! Artık yaşam alanlarınızı küçültmek zorunda değilsiniz…

Kanat Profili

20mm ısıcam özelliği sayesinde; maksimum ısı yalıtımı sağlarken minimum cam kalınlığı oluşturmaktadır. Kanat profilinde bulunan iç ve alt kıl fitil kanalları sayesinde çok sessiz çalışma imkanı sunar. Paslanmaz çelik teker destek yatakları, cam yükünü tekerlek üzerine optimal şekilde dağıtır. Size kalan ise sadece “sürmek”tir.

Paslanmaz Çelik Teker

Paslanmaz çelik tekerlekler, sistemimizin dayanıklılığını ve uzun ömürlülüğünü arttırır. Yüksek kalite plastik malzemeden üretilen tekerlekler, sürtünme ve aşınma etkilerine karşı dirençli olduğu için sürme işlemi sırasında pürüzsüz ve sessiz bir deneyim sunar.

Bu özellik, sistemimizin uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar. Paslanmaz çelik tekerler, dış etkenlere karşı dayanıklı olduğu için hava koşullarından etkilenmez ve paslanmazlık özelliğiyle bakım gereksinimini minimuma indirir.

%100 Silinebilir

Tasarımı sayesinde birbirinden kurtulabilen bağımsız kanatlar, %100 temizlenme imkanı vermektedir.

Pull Out Özelliği

Pull out özelliği sayesinde diğer sistemler gibi tüm camları itmek zorunda kalmazsınız! Slidex yeniliğin öncüsü...

Özel Punch Sistemi

Özel punch sistemiyle yapılan üretim sonrası, yüksek kaliteli plastik malzemeden üretilen kapak sistemi ile mükemmel detaylar!

Geleceğin Enerji Verimli ve İşlevsel Çözümü Slidex’te!

Birbirinden faydalı özellikleri ile inovasyon marka bakışı bir araya geldi. Newyork şehrinin maximum cam çehresi ısıcamlı sistemimizde hayat buldu!

Üretim aşamasının tamamında kullanılan pnömatik teknolojisi, mükemelliğin yardımcılarından. Estetik, bütünleşik, kolay üretim ve kolay kullanım sunan Newyork ısıcamlı sürme sistem, yaşam alanlarınızı korur. Kolay temizlenebilir özelliği sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlar.

Slidex Ar-Ge çalışmalarının merkezinde bulunan mantık üretim ve kullanım kolaylığıdır. Avrupa standartlarında yapılan üretim sonrası kullanıcısı ile buluşan Newyork ile sizde tanışın

gdpr-image
Slidex, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazlasını oku
Call Now Button