Viyana Akıllı Giyotin Sistem – Smart Guillotine

Viyana Akıllı Giyotin Sistem - Slidex

İşte karşınızda akıllı Giyotin Sistem!

Dünya’da bir ilk değil ancak en gelişmişi yine Slidex’ten!

Yeni geliştirdiğimiz Viyana ısıcamlı silinebilir giyotin sistem ile tüm ihtiyaçlarınızı düşündük. Kafe, restoranlar, evler ve özel alanlarınız için harika bir çözüm. Slidex’in patentli tasarımlarından biri daha artık hizmetinizde!

Üstelik istediğinizde zincir, istediğinizde flat belt kayış sistem ile uygulama imkanı.

Viyana Akıllı Giyotin Sistem Özellikleri

  • 21 mm Temperli Isıcam
  • Dişli – Zincir ve Flat Belt (Triger Kayış) Sistem Seçenekleri
  • Secustic Kilit Özelliği
  • Hareketli Küpeşte Özelliği ile Güvenli Kapanma
  • EPDM Conta ve Kıl Fitil
  • Yeni Nesil Ergonomik Tasarım
  • Maksimum Su ve Hava Yalıtımı
  • Üstün Isı ve Ses Yalıtımı
  • Kolay Temizlenebilir
  • 3mm Güçlendirilmiş Alüminyum Profiller

Temizlenebilir Giyotin Cam - Viyana

Slidex olarak tasarladığımız yeni Viyana Isıcamlı Silinebilir Giyotin sistemimizin rakiplerinden farklılıkları oldukça dikkat çekici!

Güvenlik, el sıkışma ihtimalini ortadan kaldıran hareketli küpeşte sistemiyle öne çıkıyor!

Ayrıca cep telefonlarınızdan da kontrol edebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz yerden kolaylıkla giyotin sisteminizi açıp kapatabilir, havalandırma sağlayabilirsiniz.

Slidex’in yeni nesil Isıcamlı Silinebilir Giyotin Sistemi; güvenlik, kullanım kolaylığı ve ölçü esnekliği avantajları ile rakiplerine fark yaratmaktadır.

Slidex'ten Üstün Yalıtım Özelliği

Slidex’in akıllı giyotin sistemi, yan kasa tasarımı sayesinde üstün yalıtım özellikleri sunmaktadır.

Hareketli parçaların çalıştığı boşlukların tamamı Kıl Fitil veya EPDM conta teknolojisi kullanılarak, hem yalıtım sağlanmış hem de çok sessiz çalışma imkanı vermiştir.

Kanat denge aparatları sayesinde, hareketli kanatların dengeli bir şekilde hareket etmesi sağlanır. Bu sayede kullanıcılar kolaylıkla camları açıp kapatabilir.

Dengeli hareket, sistemin uzun ömürlü olmasını ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar.

Viyana Akıllı Giyotin Sistem - Slidex

%100 Silinebilir

Tasarımı sayesinde birbirinden kurtulabilen bağımsız kanatlar, %100 temizlenme imkanı vermektedir.

Viyana Akıllı Giyotin Sistem - Slidex

Su Tahliye Profili

Slidex'ten bir ilk! Maksimum yalıtım imkanı sağlayan su tahliye özelliği.

Viyana Akıllı Giyotin Sistem - Slidex

Çelik Makas Sistemi

Paslanmaz Çelik Makas özelliği ile maksimum dayanıklılık ve minimum güvenlik zafiyeti sağlar.

Viyana Akıllı Giyotin Sistem - Slidex

Kolay Müdahale

Slidex'in ısıcamlı temizlenebilir giyotin sistemi, üst şase kapak tasarımı sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde müdahale imkanı sağlar.
Slidex sizin adınıza herşeyi düşünür.

Viyana Akıllı Giyotin Sistem - Slidex

EPDM Conta

Slidex sistemlerinde EPDM Conta teknolojisini kullanmaktadır. Bu sayede yalıtım konusunda en yüksek verim sağlanır.

Viyana Akıllı Giyotin Sistem - Slidex

Benzersiz Tasarım

Paneller yapıştırıcı kimyasal dışında, 4 köşesinden çelik vida ile bağlanır. Takviyeli profil tasarımı sayesinde maksimum en genişliğinde uygulama imkanı vermektedir.

Slidex Yeni Nesil Akıllı Giyotin Sistem

Slidex Viyana ısıcamlı, temizlenebilir akıllı giyotin sistemi birçok özelliği bir araya getirerek kullanıcılara üstün bir deneyim sunar.

Slidex’in ısıcamlı, temizlenebilir akıllı giyotin sistemi, kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunmak için tasarlanmıştır. Bu sistem, birçok avantajı bir araya getirerek kullanım kolaylığı, enerji verimliliği ve dayanıklılık sağlar.

İlk olarak, ısıcamlı özelliği sayesinde sistem iç mekanın dış etkenlerden etkilenmesini engeller. Isı ve ses yalıtımı sağlar, böylece mekanlarda daha konforlu bir ortam oluşturur. Aynı zamanda, temizlenebilir özelliği sayesinde camların kolaylıkla temizlenmesini sağlar. Bu özellik, kullanıcıların camları temizlemek için daha az çaba harcamasına ve daha iyi bir görünüm elde etmesine olanak tanır.

Viyana ısıcamlı, silinebilir giyotin sistemi, uzaktan erişim özelliği sayesinde kullanıcıların camları kolaylıkla açıp kapatmasını sağlar. Bu sistem, hareketli parçaların dengeli bir şekilde çalışmasını sağlayan denge aparatlarıyla desteklenir. Böylece kullanıcılar istedikleri havalandırmayı sağlayabilir ve mekanlarını istedikleri gibi kontrol edebilir.

Ayrıca, takviyeli yatay kanat profili tasarımı ekstra dayanıklılık sağlar. Bu özellik sayesinde sistem daha uzun ömürlü olur ve daha fazla dirence sahip olur.

Slidex’in ısıcamlı, temizlenebilir akıllı giyotin sistemi kullanıcılara yalıtım, temizlenebilirlik, kullanım kolaylığı ve dayanıklılık gibi birçok avantaj sunar. Bu şekilde mekanlarınızı daha konforlu hale getirebilir, enerji tasarrufu sağlayabilir ve uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

gdpr-image
Slidex, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazlasını oku
Call Now Button