İzmir Cam Balkon Sistemi

Ankara Seri Cam Balkon Görseli

Slidex ten yine ve yeni bir cam balkon sistemi İzmir!

Karşınızda estetik tasarımı ile ismini Ege’nin incisi İzmir’den alan katlanır cam balkon sistemimiz. Cam panellerinin zarif ve modern görünümü ile balkonunuzun havası değişecek. Eşi benzeri olmayan kanat tasarımı ile geleneksel kanat tasarımlarından sıyrılarak mekanınıza çağdaş bir dokunuş ekleyecek!

İzmir Cam Balkon Özellikleri

  • 8mm / 10mm Temperli cam kullanma imkanı
  • Paslanmaz Çelik rulmanlar
  • Alüminyum Fitil – Kıl Fitil
  • Yenilikçi Su Tahliye Özelliği ve Park Alanı tasarımı
  • Sınıfında maksimum rüzgar, su ve ısı yalıtımı
  • İspanyolet kol ve kilit özelliği
  • Çocuk emniyet kilit özelliği

Tarzınızı Alüminyuma Yansıttık

Alışılagelmiş cam balkon sistemlerinden sıkıldınız mı? Tüm markalar size artık aynı mı gelmeye başladı? Doğru yerdesiniz, Slidex sizin için eşsiz bir ürün üretti!
İspanyolet kilit, paslanmaz çelik tekerlek, su tahliye özellikli kasa profili ve %100 uyumlu yüksek kalite aksesuarları ile donatılmış katlanır cam balkon sistemimiz, size en üst düzeyde performans ve dayanıklılık sunuyor.
İspanyolet kilidi, güvenliği sağlarken paslanmaz çelik tekerlekler sessiz ve sorunsuz bir kullanım imkanı sunuyor. Su tahliye özelliği ise yağmurlu günlerde biriken suyun kolayca tahliye edilmesini sağlayarak sistemimizin uzun ömürlü olmasına yardımcı oluyor.
Ayrıca yüksek kalite plastik aksesuarlarımız sayesinde ürünümüzde sağlamlık ve dayanıklılık standartlarını en üst seviyede tutuyoruz.

Su Tahliyesi

Özel olarak tasarlanmış su tahliye kanalları, suyun doğrudan sistemden uzaklaştırılmasını sağlar ve su birikintisi veya durgun suya bağlı olumsuzlukları önler. Su tahliye özelliği, sistemimizin kullanımını kolaylaştırırken, aynı zamanda bakım gereksinimlerinizi de azaltır.

Ray Profili

Taşıyıcı ray profilinin taban genişliği 40 mm, yüksekliği ise 65 mm’dir. Taban destek detayı sayesinde ağırlıktan kaynaklı esnemeyi ortadan kaldırdık.

Çift rulman kanal tasarımı sayesinde, her bir cam kanadı toplamda 8 adet rulman ile optimal taşıyıcı özelliğine sahiptir.

Tekerler, minimum sürtünme ile maksimum performans sağlar.

Kanat Profili

Cam kanat profili, farklı tasarımı sayesinde göz dolduran bir yapıya sahiptir. Bu özel tasarım, yüksek cam derinliği ile de dikkat çekmektedir. Bu derinlik, camın daha sağlam ve dayanıklı olmasına yardımcı olur.

8 mm – 10 mm, cam seçenekleri ile kullanıma sunulmuştur.

Çelik Teker

Sistem taşıyıcı tekerlerinde kullanılan rulmanların tüm bileşenleri, çelik malzemeden üretilmiştir. Metal gövde sayesinde kanat başına, 250kg’a kadar taşıma özelliğine sahiptir.

Her bir teker, sessiz ve konforlu hareket için özel polyamid materyal ile ray formuna uygun şekilde kaplanmıştır.

Ankara Seri Cam Balkon - Teker

İzmir Cam Balkon Sistemleri

Slidex İzmir seri katlanır cam balkon sistemi, polyamid özellikli plastik aksesuarları, yağmur oluklu kasa ve estetik tasarımıyla öne çıkar. 8mm ve 10mm temperli cam kullanılarak üretilen cam kanatlar, darbelere karşı dirençli olup uzun ömürlü kullanım sunar. Yağmur oluklu kasa ise yağmur suyunun kolayca tahliye edilmesini sağlar.  Bu özellikler sistemin dayanıklılığını ve kullanım kolaylığını artırır. 

Hava koşullarına karşı koruma sağlarken esnek kullanım imkanı sunar. Rüzgar, yağmur, kar veya toz gibi dış etkenlerden iç mekanınızı korur. Aynı zamanda katlanabilir özelliği sayesinden istediğiniz zaman açık alanı kapatma veya açma seçeneğine sahip olursunuz. Bu esneklik, mekanınızın kullanımını kolaylaştırır ve ihtiyaçlarınıza göre düzenlemeler yapmanızı sağlar. 

İzmir seri cam balkon sisteminin kanat tasarımı da özel bir detaydır. Slidex in üretmiş olduğu ürünlerin tamamı Patentli olup benzersizdir.

 

Bulunduğunuz binanın veya yapının dış görünüşüne zarar vermeyecek, şeffaf ve temperli cam özelliği ile güvenlik riskini minimum’a indiriyoruz. Sadece estetik ve görüntü değil, aynı zamanda size kullanım açısından kolaylık sağlıyoruz.

 

Balkonunuzu açılır-kapanır özelliği ile daha işlevsel hale getiriyoruz. Soğuk ve yağışlı havalarda camdan bir balkonda yaşam sürmek sizin için lüks olmaktan çıkıyor

İşin ustaları tarafından tasarlanan sistemlerimiz, imalat ve montaj aşamaları göz önünde bulundurularak üretilmiştir.

Slidex dünyada 20’yi aşkın ülkede faaliyet göstermektedir. Avrupa standartlarında üretim yapan firmamız yurt içinde de, aynı kalite standartları ile üretim yapmayı ilke edinmiştir.

gdpr-image
Slidex, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazlasını oku
Call Now Button