Londra Isıcamlı Cam Balkon Sistemi

Londra Seri Isıcamlı Cam Balkon

Slidex'ten "Usta İşi" Isıcamlı Cam Balkon Sistemi!

Yılların vermiş olduğu ustalık tecrübesi ile, muadil ürünlere kıyasla üstün özelliklere sahip ısıcamlı cam balkon sistemimiz Londra karşınızda!

İnovatif ve detaylara önem veren tasarımı sayesinde, enerji verimliliği ve kullanım kolaylığını maksimum seviyeye çıkarttık. Ayrıca mükemmel bir ses yalıtımı sağladık.

Slidex kalitesi ile dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sağlıyoruz. Epdm yalıtım contası, su tahliye ray sistemi ve bütünleşik yalıtım fitil sistemi sayesinde sektörde yaşanmakta olan su-rüzgar problemini ortadan kaldırdık. Estetik açıdan alışılagelmişin dışında olan ısıcamlı cam balkon sistemimiz fiyat ve performans açısından rakiplerinin açık ara önünde olduğunu kanıtlamaktadır.

Sizde Türkiye de bulunan onlarca yetkili Slidex satıcısından Londra Isıcamlı Cam Balkon sistemimize ulaşabilirsiniz.

Isıcamlı Cam Balkon Slidex güvencesiyle!

Londra Isıcamlı Cam Balkon Özellikleri

  • 30 mm Temperli Isıcam
  • Jaluzi Perde Entegrasyonu 
  • İspanyolet Kilit – Sekustik Kilit
  • H ve U Çıta ile Maksimum Yalıtım
  • EPDM Conta ve Kıl Fitil
  • Paslanmaz Çelik Tekerlek ve Rulman
  • Yeni Nesil Ergonomik Tasarım
  • Maksimum Su ve Hava Geçirmezlik
  • Termal Cam Özelliği ile Üstün Isı ve Ses Yalıtımı

Slidex, Yeniliğin Öncüsü...

Yeni ısıcamlı cam balkon sistemimiz, her ayrıntının titizlikle düşünüldüğü bir tasarıma sahiptir. İnce detaylar, kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarmak için özenle planlandı. Malzeme seçiminden montaj aşamasına kadar her adımda kalite standartlarına verdiğimiz önem Londra Isıcamlı cam balkon da vücut buldu. 

Kullanıcıların ihtiyaçları ve beklentileri göz önünde bulundurularak tasarlanan sistemimiz, kullanım kolaylığı ve uzun ömürlülüğü bir araya getirir. Estetik görüntüsü ile yaşam alanlarınızın şıklığını ve tarzını tamamlar. 

Açılı- farklı kullanım alanlarına uygunluğu ve jaluzi perde entegrasyonu ile rakiplerine kıyasla, eksiğinden çok fazlası bulunan sistemimize, en uygun fiyat garantisi ve Slidex kalitesiyle ulaşmak sizin için artık çok kolay. Türkiye nin heryerinden 0850 888 4 333 no lu iletişim merkezini arayabilirsiniz. 

Slidex yeni nesil katlanır cam sistemleri, her zaman yeniliğin öncüsü…

Su Tahliyesi

Ray profilinin özel tasarımı sayesinde sizlere gerçek su tahliyesi özelliği sunuyoruz. Ray profilinin iç oluk tasarımı ve dış su tahliye imkanı ile cam buhulanma problemi dahil olmak üzere, yoğun yağışlarda dahi en etkin su tahliye imkanı.

Ray Profili

Taşıyıcı ray profilinin taban genişliği 40 mm, yüksekliği ise 65 mm’dir. Taban destek detayı sayesinde ağırlıktan kaynaklı esnemeyi ortadan kaldırdık.

Çift rulman kanal tasarımı sayesinde, her bir cam kanadı toplamda 8 adet rulman ile optimal taşıyıcı özelliğine sahiptir.

Tekerler, minimum sürtünme ile maksimum performans sağlar.

Kanat Profili

Cam kanat profili, tasarımı sayesinde ray profili ile bütünlük sağlamaktadır. Bu bütünlük bize verimli su tahliyesi olanağı sunmaktadır.

Kanat profilinde bulunan detaylar sayesinde cam yapıştırıcısı fazlalığını hapsetme özelliği.

30 mm’ye kadar (jaluzi entegrasyonu) cam seçenekleri ile kullanıma sunulmuştur.

Çelik Teker

Sistem taşıyıcı tekerlerinde kullanılan rulmanların tüm bileşenleri, çelik malzemeden üretilmiştir. Metal gövde sayesinde kanat başına, 250kg’a kadar taşıma özelliğine sahiptir.

Her bir teker, sessiz ve konforlu hareket için özel polyamid materyal ile ray formuna uygun şekilde kaplanmıştır.

Ankara Seri Cam Balkon - Teker

Hareketli Fitil Sistemi

Açılı balkonlar için özel tasarlanmış EPDM contalı fitil sistemi ile farklı şekildeki balkonlarınıza kolaylıkla uygulanabilir.

90° Fitil Sistemi

Köşeli balkonlarınız için özel tasarlanmış EPDM contalı fitil sistemi ile rüzgara karşı daha dirençli köşe detayı.

Bütünleşik Fitil Sistemi

H ve U fitil tasarımı sayesinde muadillerine göre maksimum su ve rüzgar yalıtımı ayrıca kanat hareketini sağlayan kulp tasarımı. EPDM-mıknatıs ve kıl fitil seçenekleri ile birleşti.

Londra Isıcamlı Cam Balkon Sistemi

Slidex, yeni nesil ısıcamlı cambalkon sistemimizle global bir başarıya imza atıyoruz. Türkiye başta olmak üzere 20 yi aşkın ülkede satışını gerçekleştirdiğimiz bu yenilikçi sistem, muadillerine kıyasla üstün özellikler sunuyor. Tasarımımız, en son teknoloji ve ileri mühendislik prensipleriyle birleşerek benzersiz bir kullanıcı deneyimi sağlıyor.

Enerji verimliliği konusunda çevreye duyarlılığımızla ön plana çıkıyoruz. Londra ısıcamlı cam balkon sistemimiz, tüm mevsimlerde sıcaklık dengesini korurken enerji tasarrufu sağlıyor. Aynı zamanda ses yalıtımı açısından üstün performans sergileyerek, iç mekanlarda huzurlu bir ortam sunuyoruz.

Slidex’in dayanıklılığı ve güvenlik odaklı yaklaşımı, ürünümüzü diğerlerinden ayırıyor. Sertifikalı malzemeler kullanarak üst düzey dayanıklılık sağlıyor, uzun ömürlü kullanım sunuyoruz. Yüksek kaliteli kilit mekanizmaları ve güvenlik önlemleriyle de kullanıcıların güvenliğini en üst düzeyde tutuyoruz.

Estetik açıdan da Slidex, modern ve şık tasarımıyla öne çıkıyor. Her türlü yaşam alanına uyum sağlayacak şekilde özelleştirilebilen tasarım seçenekleri sunuyoruz. Hem iç mekanı aydınlatan doğal ışığı içeri taşıyor hem de dış etkenlere karşı üstün koruma sağlıyoruz.

Slidex, yenilikçi yaklaşımı, üstün özellikleri ve uluslararası başarısıyla yeni nesil ısıcamlı cambalkon sistemleri arasında lider konumda yer alıyor. Size de bu üstün kalite ve performansı sunmak için Slidex ailesine katılmaya davet ediyoruz.

İşin ustaları tarafından tasarlanan sistemlerimiz, imalat ve montaj aşamaları göz önünde bulundurularak üretilmiştir.

Slidex dünyada 20’yi aşkın ülkede faaliyet göstermektedir. Avrupa standartlarında üretim yapan firmamız yurt içinde de, aynı kalite standartları ile üretim yapmayı ilke edinmiştir.

gdpr-image
Slidex, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazlasını oku
Call Now Button