Cam Balkon Toptancısı

Cam Balkon Toptancısı Slidex

Slidex, yeni nesil katlanabilir cam balkon sistemleri üzerine faaliyet gösteren kurumsal ve profesyonel bir firmadır. Hizmet vermeye başladığımız yıldan bugüne yaptığımız ar-ge çalışmaları ile alanında en iddialı cam balkon sistemlerini dinamik yapısı ile müşteriler ile buluşturan firmamız katlanabilir cam balkon sistemlerinde ülkemizde yeni bir soluk kazandırmaktadır.

Slidex firması olarak bizler müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, bunu tam anlamıyla sağlayabilmek için de nitelikli ürünler üreten ve bu ürünlerin en doğru şekilde profesyonel ustalar ile montajını gerçekleştiren bir ekip olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Cam balkon sistemlerimizi bütüncül bir açıdan ele alan ve sistemin tüm gereklerini profesyonelce analiz ederek tedarik eden firmamız, montaj sonrası müşterilerimize sağladığımız garanti hizmetleri ile de müşteri memnuniyetini üst noktalara taşımaktadır. Firmamız hem pazardaki rakiplerimize hem de hizmet sunduğumuz müşterilerimizde olumlu bir itibar bırakmaktadır.

Ürünlerimiz

Yeni nesil cam balkon sistemlerinde cam balkon profillerinden, farklı özelliklere sahip cam balkonlara, cam balkon fitillerine kadar sistemin ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri çeşitli alternatifleri ile müşterilerimize sunan firmamız cam balkon sistemlerinde üstün teknolojiyi kullanarak her alana uygun profilleri, camları ve fitilleri bünyemizde bulundurmaktayız. Cam balkonda sürme ve katlanabilir sistemlerde geniş bir yelpazeye sahip olan ürün yelpazemiz ile ürün, satış ve montaj da kurumsal hizmet ağımız ile faaliyet göstermekteyiz.

Vizyonumuz

Müşterilerin hizmet beklentilerinin en üst seviyesine çıkma amacı ile hazırladığı yeni nesil cam balkon sistemleri ile sektörün trendlerini yakalamak, satış, montaj, tedarik ekiplerimizde kurumsal yapıyı oturtarak sektörün örnek aynı zamanda sürdürülebilir iş modellerini inşa etmek, Hem ülkemizin hem de dünyanın cam balkon sistemlerinde lideri olmak…

Misyonumuz

Yaşadığımız dünyaya saygılı, çevre bilinci yüksek, yapılan işte katma değer oluşturan başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyada daha kullanışlı ve yaşanabilir alanlar yaratmak, estetik kaygıları yüksek model ve sistemler geliştirerek aynı zamanda kullanıcıların maksimum seviyede faydalanıp yarar sağlayacağı ürünleri üretmek, iklimlendirmeye büyük özen göstererek enerjini tasarrufunu üst segmentte sağlamak için tüm firma potansiyelimizi değerlendirerek ekip bilinci ile neleri yapabileceğimizi objektif olarak değerlendirerek inovatif yapıyı oluşturmaya yönelik sürdürülebilir bir iş modelini hayata geçirmek.

 

Bir önceki makalemizde Cam Balkon Yaptırılırken Nelere Dikkat Edilmelidir? yazımızı okumanızı şiddetle tavsiye ederiz. Cam balkon yaptıracak kişilere rehber niteliğinde bilgilendirmeler bulunmaktadır.