Londra Seri Cam Balkon

Londra Seri Cam Balkon

Londra Seri Isıcamlı Katlanır Cam Balkon Sistemi

Londra Cam Balkon katlanır cam balkon sistemleri arasında en ekonomik olan gruptadır. Ekonomik olmasının sırrı özel tasarımından geliyor. Isı ve ses yalıtımından ödün vermeden tasarımı küçülttük ve ürün maliyetini düşürdük. Şimdi en uygun fiyat garantili cam balkon olan Londra Seri Cam Balkon’unu 12 aya varan taksitle sahip olabilirsiniz.

Londra Isıcamlı Cam Balkon (30mm)

Londra Seri Isıcamlı Katlanır Cam Balkon Özellikleri​

  • Temperli Cam
  • 30mm cam kalınlığı
  • Kıl fitil ve Alüminyum fitil sistemi
  • Yenilikçi çelik teker ile park alanı tasarımı
  • Sınırsız kurulabilir genişlik
  • Teras, cam balkon kapatma ve kış bahçeleri için ideal çözüm.
  • Secustik kilitlenme özelliği
Londra Seri Isıcamlı Cam Balkon

Londra Seri Isıcamlı Katlanır Cam Balkon Özellikleri​

Sizler için tasarladığımız cam balkonlar görüntüsüyle her yapılan yere uygun ve kullanışlı şekilde yapılmıştır. Eski PVC veya Alüminyum doğramaların kötü görüntüsünü ve yaşadığınız su sızdırma, buharlaşma ve benzeri tüm sorunlara tamamen çözüm olacaktır. Hem daha iyi özellikleri olup hemde daha az fiyatlıdır.

Su Tahliyesi

Özel olarak tasarlanan ray profilindeki sistemler ile su tahliyesi konusunda en üst seviyededir. Gerçek su tahliyesini çok sayıda testten geçirilmiş ürünlerimizde yaşayacaksınız.

Ray Profili

40 ml 58 ml sayesinde dayanımı maksimum seviyelere çıkarılmıştır. Çift ray özelliği ile her bir teker için çift rulman çalışmasına olanak sağlamaktadır. Minimum sürtünme ile maksimum performans sağlar.

RAY PROFİL

Çelik Teker

Tüm metal bileşenler carbon çelik ve kaplanmış çelikten imal edilmektedir. Sistem alt ve üst olarak toplam 8 adet taşıyıcı tekere sahiptir. 33 ml çapında poliamit kaplı tekerler sayesinde sessiz ve vibrasyonsuz çalışma imkanı sağlar.

ÇELİK TEKER

Kanat Profili

Cam kanat profili tasarımı itibariyle ray profili ile bütünlük sağladık ve her iki tasarım da kolay su tahliyesi faaliyeti göstersin istedik. Bir yandan da görüntü kirliliğini en aza indirdik. 30 mm cam seçenekleri ile Londra Seri Cam Balkonun en önemli yapı taşından biridir.

BAZA PROFİL

Slidex Londra Seri Isıcamlı Katlanır Cam Balkon

Su tahliye sistemiyle, ağırlık merkezi sistemiyle yeni bir katlanır cam balkon modeli geliştiren profesyonel ekiplerimiz ve bir çok testin onayıyla bu hizmeti size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.Tüm metal bileşenler karbon çelik ve kaplanmış çelikten imal edilmektedir. Sistem kanatları alt ve üst olarak toplam 4 adet taşıyıcı tekere sahiptir. 33 ml çapında poliamit kaplı tekerler sayesinde sessiz ve vibrasyonsuz çalışma imkanı sağlar.

Katlanır cam balkonu sistemimizin 30 mm temperli camlarımız ile ısı ve ses  yalıtımını unutmadan isteyip istemeyeceğiniz her detayı bir arada toplayıp en uygun maliyetle sizlere sunuyoruz. Her yapı mimarisinin ve diğer alanların dış görünüşüne zarar vermeyecek şeffaf şekilde ve temperli cam özelliğiyle kırılması ve çizilmesi çok zor hatta imkansıza yakındır. Ama sadece estetiği, görüntüsü değil size çok daha fazla özellik kazandırır. Balkonunuzu açılır kapanır sistemle daha işlevsel hale getirir. Balkonunuzu istediğiniz zaman kapalı bir alan istediğiniz zamanda açarak rahat katlanır cam balkon yokmuş gibi kullanırsınız.

Isı ve ses yalıtımı hariç katlanır cam balkonumuz dışarıdan gelebilecek her türlü pisliğe ve böceğe karşı bir duvar olur. Yağmur, kar ne olursa olsun balkonunuzda keyif yapabilirsiniz. Temper işlemi sayesinde katlanır cam balkon sistemlerimiz dayanıklılık kazanıp, görüntü ve gürültü kirliliğine engel oluyor.

Katlanır cam balkon sistemi özel işciliğimiz ile birleşince yağmurdan ve kardan korkmanıza, acaba içeri su gelmiş midir korkusuna engel oluyor. kanat profilinde suyu tahliye kanalına ve dışarıya atacak şekilde tırnakları bulunur ve Taşıyıcı profiller kendiliğinden su tahliye kanalına sahiptir. Böylece kanalda yer alan su içeriden kanal dibine inerek tahliye edilir. Damlalık özelliğiyle filtrelerden sızan suları tahliye eder ve buhar oluşumunu engeller.

Eski PVC, Alüminyum doğrama vb. malzemelerle yapılan sistemlerle evinizin tek açık alanını tamamen kapalı bir yer haline, evinizi herhangi bir odaya dönüştürürdü, balkonluk işlevini kaybederdi. Yeni katlanır cam balkonla ise tüm camları bir kenara toplayarak yeniden balkonluk işlevini kazandırabilirsiniz.

25’den fazla çalışanımızla 2500’den fazla memnun müşterimizle Slidex olarak size en kaliteli ürünü en ekonomik şekilde sunuyoruz. Müşterilerimizle ilişkilerimiz satışla birlikte sona ermez, aksine ürünlerimizi satın almalarıyla başlar ve devam eder farkımızı bu politikamızlada gösteriyoruz. Dilerseniz sayfamızda her türlü modele bakıp bize ulaşabilirsiniz. Ölçüleri alalım ve en iyisini sizlerle buluşturalım. Balkonunuzla ilgili yaşayabileceğiniz tüm sorunları çözelim siz ise sadece keyfini çıkarmaya bakın.

gdpr-image
Slidex, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazlasını oku
Call Now Button