Kış Bahçesi Sistemi-Winter Garden

Slidex olarak, yenilikçi bir kış bahçesi sistemi geliştirdik. Bu yeni sistemimiz, keyifli bir iç mekan deneyimi sunarken aynı zamanda açık havanın tadını çıkarmanızı sağlıyor.
Özel olarak tasarlanmış cam paneller, ışığı içeriye mükemmel bir şekilde ileterek doğal aydınlatma sağlıyor ve sıcaklık kontrolünü optimize ediyor.

Kış bahçesi sistemi, mevcut yapıya uyumlu şekilde tasarlanmış olup, estetik bir görünüm sunar. Çeşitli renk ve dokularla kişiselleştirilebilir ve mekanınıza uyum sağlar. Ayrıca, ekstra bir yaşam alanı yaratmanın yanı sıra, kış bahçesi aynı zamanda evinizin değerini artırır.

Slidex olarak, yeni kış bahçesi sistemimizle sıcak, rahat ve keyifli bir iç mekan deneyimi sunuyoruz. Üstün kalite, dayanıklılık ve işlevsellikle birleşen bu sistem, sizin ve sevdiklerinizin doğayla iç içe zaman geçirmenizi sağlayacak.

Slidex, kış bahçesi konusunda sizin yanınızda.

Winter Garden Özellikleri

  • Kış bahçesi sisteminizde, isteğe bağlı olarak 10mm lamine cam, 16mm polikarbon levha veya 8mm lamine cam + 16mm hava boşluğu + 6mm temperli cam kombinasyonu kullanılabilir. Bu seçenekler, kullanım amacınıza ve tercihlerinize göre esneklik sağlar.
  • Taşıyıcı profiller, seçtiğiniz cam veya polikarbon levhaya bağlı olarak değişir. Bu profiller, sistemin güvenli ve dayanıklı olmasını sağlar.
  • Sistemin yalıtımı, EPDM malzemeden üretilen contalar ile sağlanır. Bu contalar, sızdırmazlık ve yalıtım performansını optimize eder.
  • Ölçüye göre takviye destekli taşıyıcı profiller ve su potansiyeline uygun oluk profilleri bulunur. Bu özellikler, sistemin dayanıklılığını artırır ve su drenajını etkinleştirir.
  • Drenaj hücreleri tamamen gizlidir ve hücreli tasarımları kar yüküne dayanıklılık sağlar. Bu sayede, ağırlıkla ilgili problemlerle başa çıkabilirsiniz.
  • Hücreli oluk tasarımı aynı zamanda kış bahçesi etrafında kullanılacak diğer Slidex ürünleriyle tam entegredir. Bu, estetik bir uyum sağlar ve farklı ürünlerin bir arada kullanılabilmesini kolaylaştırır.

Estetiği ve İşlevselliği Bir Arada Sunan Slidex Kış Bahçesi Deneyimi !

Kış bahçesi sistemimiz dışardan bakıldığında tam anlamıyla bir bütün olarak görünür ve siz herhangi bir şekilde birleşim detayı görmezsiniz.

Gizli ayak bağlantı parçaları ve taşıyıcı profil yan kapakları gibi özellikler sayesinde, kış bahçenizin dış görünümünde kesintisiz bir izlenim oluşur. Bu sayede, dışarıdan bakıldığında kış bahçesi yekpare bir görünüm sağlar.

Ayrıca duvar destek profili, sistemimize güçlü bir duvar bağlantısı olanağı verir. Bu sayede sistemin sağlam ve stabil kalmasını ayrıca bütünlüğün korunmasını sağlarız.

Tüm bu özellikler, kış bahçesi sisteminizin iç ve dış mekan arasında mükemmel bir geçiş sağlarken aynı zamanda dışardan bakıldığında estetik bir görünüm sunar.

Slidex ürünlerinde zor kirlenen ve kolay temizlenebilen, İsviçre QualiCoat kalite sistem ve onay kuruluşu sertifikalı Texture ve Soft Touch boyalar kullanılmaktadır.

Çelik ile desteklenebilen taşıyıcı profil sayesinde çeşitli cam kombinasyonları kullanma imkanı !
*5+5 mm Lamine cam + 16 mm Hava Boşluğu + 6 mm veya 8mm Temperli Cam kombinasyonuna sahip ısıcam

Slidex sistemlerinde EPDM Conta teknolojisini kullanmaktadır. Bu sayede yalıtım konusunda en yüksek verim sağlanır.

Güçlendirilmiş ve Yeni nesil görünümlü dikme profili

Drenaj hücreleri, maksimum entegrasyon ile kullanılacak diğer ürünlerle de tam uyum sağlar !​

Güçlendirilmiş ve Çelik ile desteklenebilir duvar bağlantı profili ile Stabilizasyon en üst seviyede !

Slidex ‘ten yılın her mevsiminde doğayla iç içe bir yaşam alanı !

Estetiği ve işlevselliği bir araya getiren, EPDM conta ile mükemmel yalıtım sağlayan özelliklerin birleştiği mükemmel bir seçenek!

Yılın her mevsiminde doğayla iç içe bir yaşam alanı mı istiyorsunuz? Slidex size en iyisini sunmak adına Ar-Ge çalışmalarına hız kesmiyor. 

Kaliteyi en uygun fiyata sizlerle buluşturmanın zamanı geldi. Size Slidex ‘in Avrupa ‘da çok satanlar listesinde bulunan Winter Garden- Kış Bahçesi ni sunmaktan mutluluk duyarız !

gdpr-image
Slidex, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazlasını oku
Call Now Button